Aşk İçin Yaptığımız Şeyler

2013-09-23 20:14:00

Bu film tam da aşk için ben herşeyi yaparım diyenlerin filmi. Aşk dediğin gerçekten de bir büyüdür insanın gözü dünyayı görmez. Onunla iyiyken hayat olduğundan çok daha güzeldir. Çiçekler başka kokar, çayın tadı bile başkadır. Aldığın her yudumda hayatı içine çekiyorsun keyifle zannedersin. İşte aşk dediğin böyle birşeydir. Ama sevdiğin kişiyle hayatın kötüyse hayat berbatın da ötesindedir. Dakikalar geçmel bilmez, nefesin daralır, başın döner yemeden içmekten bile kesilir insan. Hayatta belki de en lezzetli yiyecek olan çikolata bile zehirn önde gidenidir. 

Aşk İçin Yaptığımız Şeyler filminde Vaarala ismindeki genç ve çok yalnız bir adamın hikayesini izleyebilirsiniz. Bu adam o kadar yalnız ki tek yaptığı şey daha doğrusu yapmaktan zevk aldığı tek şey  fotoğraf çekmek. Ama öyle garip bir şeyin resmini çekiyor ki. Sadece ve sadece boş bankların resmini çekiyor. Kendi gibi boş olan, yalnız olan bankların resmini çekiyor. İlginç değil mi kim boş bankların resmini çekmek ister ki. Fotoğraf dediğin renktir, hayattır, zevktir.

Peki ya Vaarala nın hayatına Ansa isminde hayat dolu güzel bir kadın girerse ne olacak. İşte o zaman işler birazcık değşecek. Çünkü Ansa onun gibi melankolik değil. Daha hayatın içinde , yaşamdan ve renklerden zevk alan bir kadın. O Vaarala yı değiştirmeyi kafaya koymuş durumda bakalım becerebilecek mi. Vaarala biraz inatçı çıkabilir. Aşk İçin Yaptığımız Şeyler izle filmi romantik bir film. Galiba içinde biraz da olsa dram var. Yalnızlık dramsız olmazki.  Ben dram sevmem derseniz eğer elimizde seçenek çok mesela Öfkeli Rozetler filmi hem aksiyon içeriyor hem de komedi.

27
0
0
Yorum Yaz
Full Film izle