Aşk ve Devrim Filmi İzle

2013-09-20 20:56:00

Aşk ve Devrim filmi yerli yapım filmlerden bir tanesi. Genç bir adamın kendini, ruhunu ve hayata olan bakışını keşfetmesinin hikayesi aslında Aşk ve Devrim filmi. Aslına bakarsanız filmin ismiyle hikayeyi tam olarak özetlemişler. Çünkü filmin tamamı aşk ve devrim hikayesi anlatıyor. Bu filmde bol bol dram, romantizm ve siyasal içerik bulacaksınız. Ruhunuzun bir yerlerinde hala asi bir şeyler gizli ise mutlaka ve mutlakabu filmi severek izleyeceksiniz. Aşk ve Devrim Filmi İzle

Aşk ve Devrim filmi Kemal in hikayesi aslında. Kemal üniversiteye yeni başlamış olan genç ve toy bir adamdır. Aslında genç adam desek çok daha doğru olur çünkü daha keşfin başında. Bir genç kıza karşılıksız olarak yani platonik olarak aşıktır. Ama aynı zamanda devrim de yavaş yavaş ruhuna işlemektedir. Bu arada bir arkadaşının bu yolda ölmesi onun devrime olan tutkusunu daha da alevler hatta aşık olduğu kızı bile gözü görmez bir süre.

Filmin başrollerinde canım ailem dizisinde ailenin akıllı kızını oynayan başarılı oyuncu ile öyle bir geçer zaman ki dizisinde osman ın büyümüş halini canlandıran ve başlangıçta bol bol tepki alan başarılı genç oyuncu yer alıyor. Emeklerine oyunculuklarına sağlık diyoruz. iyi eğlenceler iyi seyirler. Buna ek olarak aksiyon sevenler için de Suikast Oyunları filmi de geride kalmış hoş filmlerden bir tanesi.

89
0
0
Yorum Yaz
Full Film izle