Davaro Kemal Sunal İzle

2013-09-12 08:55:00

Davaro filmi Kemal Sunal ın 1981 yapımı harika filmlerinden bir tanesi. Filmin diğer baş rol karakteri ise Şener Şen bu iki isim varsa ben tamam arkadaşım hadi film izle yelim derim. 1981 yılı biliyorsunuz Türkiye nin büyük bir değişimden geçtiği yıl. Bir yıl öncesinden başlayarak bütün düzen değişti ancak hala filmlerimizin olması ne kadar da güzel. 

Cano'yu fena halde seven Memo Almanya dan gelir gelmez Cano yu istemeye gider. Cano nun da gönlü ondandır hatta yıllardır onu beklemektedir. Memo nun babasını öldüren Sülo da o arada hapisten çıkar. Bunu duyan Memo nun annesi ve Cano onu öldürmeden babasının kanını almadan evlenemeyeceğini söylerler.

Memo hiç de insan öldürebilecek biri değildir. Sülo da bunu bilir ve hemen bir oyun hazırlar. Memo yalandan Sülo yu öldürecektir. Mezara da bir boru ağzında indireceklerdir. Sonra Sülo köyden kaçıp gidecektir. Plan aksasa da işler. Ancak işler karışır. Neyse arabayla giderken önlerini eşkiyalar keser. Eşkiya da Memo nun arkadaşı çıkar. Kiracı 1987 izle meniz de tavsiyemdir.

149
0
0
Yorum Yaz
Full Film izle