Korku Seansı 2013 İzle

2013-09-29 18:16:00

Korku Seansı filmi 2013 yapımı yabancı bir film. Yabancı yapım film olan bu film o kadar yeni ki henüz tüekçe dublaj hale getirilmedi maalesef ki ama olsun o kadar heyecanlı bir film ki inanın bana alt yazlı izlerlken bile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacak inanılmaz keyif alacaksınız. Bu film zamanın moda konularından olan paranormal aktivitelerden bir tanesi. 

Korku senasi filminin diğerlerinden farkı ise bu filmin gerçek bir konuyu işliyor olması her ne kadar düşündüğümüzde çok korku verici bir konu olsa da inanın heyecan dolu bir film olacak. Korku senası filmi paranormal aktiviteler konusunda araştırmalar yapan 2 gencin başından geçer ilginç olaylar konu edilecek ve sizler de çok gerilerek ancak bol keyif alarak izleyeceksiniz. Korku Seansı 2013 İzle

Hd film izle meyi seven sevgli arkadaşların hadi bakalım sizlere heyecanlı bir korku filmi daha tanıttım. Ben paranormal activiteleri izlerken çok beğenmiştim gerçekten de. Gerilmekten kemiklerim ağrımış olsa da film gerçekten güzeldi. Yüğüdü öldür ama hakkını yeme demişler.

74
0
0
Yorum Yaz
Full Film izle