Öfkeli Rozetler Filmi İzle

2013-09-21 21:54:00

Sevgili arkadaşlarım nasılsınız bakalım. Bugün sizinle yeniden her zaman olduğu gibi film tanıtımı yapmak için buradayım. Bu işi artık kendime görev edindim çünkü birilerini güzel şeylerden haberdar etmek benim için oldukça keyifli. Sizinle zaman geçirmek benim için kesinlikle çok çok keyif verici. Lafı fazlasıyla uzattım farkındayım hadi o zaman birlikte bugün ki filmimizi tanıyalım.

Bugün size anlatacağım filmin ismi Öfkeli Rozetler film. Öfkeli Rozetler Filmi İzle mek için oldukça keyifli bir film çünkü hem aksiyon hem de komedi bir arada. Filmimiz Honkong da geçiyor. Suç ile komedi nasıl bu kadar bir araya gelir demeyin. Yapınca oluyormuş demekki . Elemanlar polis ancak öyle sıkıcı ya da iş kolik polislerden değilller. Onların her işi fazlasıyla komik. Hatta sizi gülmekten kırabilirler. Bu adamlara bir görev veriliyor ancak maalesef ki yerine getiremiyorlar ama onlar acayip işlere adım atacaklar.

Öfkeli Rozetler filmi sizin için keyif verici bir film. Hadi bakalım sevgili arkadaşlar ekran başına çünkü bu film tam da bizim gibi aman biraz olsun kafa dağıtalım diyenler için. Biliyorsunuzgeçen gün aşk ve devrim filmini tanıtmıştım size o film de beni her zaman etkileyen filmlerden biridir. 

37
0
0
Yorum Yaz
Full Film izle