Star Trek Bilinmeze Doğru İzle

2013-09-27 19:28:00

Hepimiz artık biliyoruz bize bilim kurgu diye yutturmaya çalıştıkları şeyler aslında gerçek hayatta yavaş yavaş yapılmaya başlanmış şeylerdir. Belki de bizim bunlara alışmamızın bir yöntemidir bu ya da insanlar bunlarla uğraşırken biz aradan sıyrılıp işimizi görelim havasıdır bilemiyoruz tam olarak. Ama şu bir gerçek yapılan pek çok şey gerçekten de bizim iyiliğimize değil hem de hiç ama hiç değil. 

Star Trek Bilinmeze Doğru İzle filmini izle mek isterseniz ben de kesinlikle bu durumu onlaylarım. Çünkü film güzel bir kurgu üzerine kurulmuş. Atılgan isimli bir uzay gemisi ve dünya çapında isim yapmış bir takım mürettabatı var. Ekip işteyken hiç beklemedikleri bir anda görevden çağrılırlar. Bu pek de olmayan bir şey olduğu için epey şüphelenirler ancak emir emirdir ve uygularlar. 

Geri geldiklerinde bir ekibi kemirip bitirecek şey olan şey olmuştur. Ve gemi yönetimi birbirine düşmüştür. Hatta ve hatta ekibin başındaki kişi de tam anlamıyla eski olaylarını çözme derdindedir bu arada dünya da büyük tehlikededir. İşte bunlar varken herşey karışır. Bu film 8 imdb puanı ile oldukça başarılı olarak değerlendiriliyor ve kesinlikle çoğu insanın beğenisini topluyor. 

26
0
0
Yorum Yaz
Full Film izle